Traktor Club Tour 2023

traktor

 

Traktor se po úspěšném halovém tour a velkolepé oslavě dvaceti let vydá na jarních koncertech zpátky do klubů! V březnu 2023 navštíví patnáct sálů po celé republice.

 

Rocková skupina Traktor před čtyřmi lety odstartovala jízdu svých velkých turné s albem Šachoffnice. Tento odvážný krok s rozsáhlou produkcí odměnili fanoušci zaplněnými halami. Následující deska Sedmá strana kostky provedla kapelu složitým obdobím ovlivněným restrikcemi, ale ani to jízdu Traktoru nezastavilo. Nakonec odehrála všechny koncerty s obří scénou, strhujícími efekty a písněmi z nejprodávanější desky své historie. Vrcholem tohoto období byl plný vítkovický stadion k oslavě dvaceti let. Monstrózní výroční koncert kapela zaznamenala na DVD, které vychází v prosinci. A na vlně těchto úspěchů kapela odhalila své další koncertní plány.

 

Z kraje příštího roku se mohou fanoušci těšit na prostory, které kapela během svých posledních dvou turné vynechávala. Traktor se za nimi vrátí do klubů a sálů, tentokrát bez velkolepé scény plné projekcí a obřích efektů. Do míst, kde není hranice mezi diváky a podiem, kde se atmosféra spojí v jeden velký zážitek. Samozřejmě kapela doveze špičkovou techniku a i po vizuální stránce bude koncert špičkový, z tohoto Traktor už nikdy nesleví. Ale vše bude uzpůsobeno prostoru, kde jsou fanoušci i kapela téměř na dosah.

 

V playlistu dostanou prostor novinky z alba Sedmá strana kostky, ale jistě i ty největší hity z celé tvorby Traktoru, těch má kapela za svých dvacet let bezpočet. Nebudou chybět Letokruhy, Bludičky a spousta dalších, které podceňovanou hranickou kapelu dovedly na přední příčky české rockové scény.

 

Traktor Club Tour 2023 startuje 2. března v kulturním domě Stříbro a končí na apríla v prostějovském společenském sále. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketstream od pondělí 7. listopadu.

 

2.3. STŘÍBRO - kulturní dům  

3.3. KUTNÁ HORA - kulturní dům Lorec  

4.3. HERÁLEC - kulturní dům  

9.3. KLADNO - kulturní dům Sítná  

10.3. CHOMUTOV - městská sportovní hala  

11.3. TÁBOR - hotel Palcát  

16.3. PRÁČE U ZNOJMA - kulturní dům  

17.3. HOŘOVICE - kulturní dům  

18.3. JINDŘICHŮV HRADEC - KC Jitka  

23.3. JABLONEC N. NISOU - Eurocentrum  

24.3. ÚSTÍ N. ORLICÍ - kulturní dům  

25.3. VALAŠSKÉ KLOBOUKY - kulturní dům Klobůčan 30.3. DOLNÍ BENEŠOV - kulturní dům  

31.3. FRÝDLANT N. OSTRAVICÍ - kulturní dům  

1.4. PROSTĚJOV - kulturní a společenské centrum

 

Najdete nás na Facebooku

Nadcházející akce

krystof 23